جزيياتي از صفحه نمايش فول ويژن G6 ال جي

جمعه 29 بهمن 1395

ال‌جي الکترونيکس بر روي گوشي جديد G6 از رابط کاربري جديد UX 6.0 استفاده مي‌کند که اختصاصاً براي اين گوشي طراحي‌شده تا مزيت‌هاي استفاده از نمايشگر عريض FullVision را به حداکثر برساند.

  • 0به گزارش اپليکيشن ايراني،  گوشي ال‌جي G6 از صفحه‌نمايش 5.7 اينچي QHD در کنار صفحه‌نمايش فول ويژن (  FullVision ) به سايز 1،440x 2,880 با نسبت تصوير 18:9 استفاده مي‌کند که تقريباً تمام قسمت جلوي گوشي را در برمي‌گيرد. اطراف گوشي به‌صورت ارگونوميک طراحي‌شده است تا نهايت کاربري راحت و سازگاري را با محتواي ديجيتالي آينده داشته باشد.

رابط کاربري جديد UX مزيت‌هاي صفحه‌نمايش FullVision را به حداکثر مي‌رساند و براي مصرف‌کننده کاربري راحت و پيشرفته‌اي به ارمغان مي‌آورد. مواردي مثل:

• تجربه متفاوت ديدن محتوا‌هايي مثل کليپ و وب‌گردي

• بهبود تجربه کاربري دوربين که به‌وسيله صفحه‌نمايش 18:9 ديد وسيع‌تري در اختيار کاربر مي‌گذارد

• طراحي هوشمند GUI (رابط کاربري گرافيکي) که امکان باز کردن دو پنجره مربعي شکل کامل را در کنار هم مي‌دهد و تجربه کاربري چندگانه بهتر و مفيد‌تري در اختيار مصرف‌کننده مي‌گذارد.

تجربه‌اي متفاوت

صفحه‌نمايش FullVision گوشي G6 تجربه ديداري جديدي براي کاربر فراهم مي‌کند. صفحه‌نمايش بزرگ با گسترده شدن از بالا و پايين باعث مي‌شود کاربر اطلاعات بيشتري در هنگام وب‌گردي يا خواندن کتاب ببيند و تجربه همه‌جانبه‌تري را هنگان تماشاي ويدئو و بازي کردن فراهم مي‌کند.

 انتظار مي‌رود ال‌جي G6 باوجود صفحه‌نمايش 18:9 عصر جديدي از گوشي‌هاي پيشرفته را شروع کند. عصري که در آن شاهد افزايش چشمگير توليد بازه متنوعي از فيلم، نرم‌افزار و بازي‌ براي نسبت تصوير 18:9 خواهيم بود. اين گوشي داراي قابليتي است که به کاربر اجازه مي‌دهد به‌راحتي نسبت محتواي تصويري 16:9 را با نسبت تصوير 18:9 مشاهده کند.

بهبود تجربه کاربري دوربين

تجربه کاري دوربين به لطف نسبت تصوير بزرگ 18:9 به طرز قابل‌توجهي بهبوديافته است و کاربري راحت و سرگرم‌کننده آن را بهتر کرده است. اين صفحه‌نمايش گسترده به کاربر اجازه مي‌دهد هم‌زمان عکس بگيرد و عکس گرفته‌شده را ببيند. رابط کاربري ال‌جي UX 6.0 داراي قابليت دوربين مربعي است که با صفحه‌نمايش 18:9 را به دو مربع هم‌اندازه تقسيم مي‌کند. با اين امکان، کاربر مي‌تواند عکس‌هاي خود را با فرمت 1:1 بگيرد (فرمتي مخصوص نرم‌افزارهاي شبکه‌هاي اجتماعي مثل اينستاگرام) و آن را در پنجره کناري مشاهده کند. به‌علاوه قابليت عکس‌برداري جديدي به اسم حالت غذا اضافه‌شده است که کيفيت رنگ بالايي داشته و براي عکس‌برداري از غذا بسيار مناسب است. کاربران مي‌توانند به‌وسيله ترکيب 2 تا 100 عکس در هرجايي فايل‌هاي GIF درست کنند.

 

کاربري چند‌گانه پيشرفته

گوشي ال‌جي G6 با روش‌هاي مختلفي از قابليت صفحه‌نمايش 18:9 بهره‌ مي‌برد. پنجره تماس در کنار تقويم يا در بالاي گالري عکس هم‌زمان با نرم‌افزار پيام‌ها باز مي‌شود. چند عکس مربعي مي‌توانند در کنار هم قرارگرفته و به‌صورت تصوير کولاژ روي صفحه قفل قرار بگيرند. در حال وبگردي در يک صفحه مي‌توان يادداشتي در کنار صفحه نوشت. داخل نرم‌افزار تقويم گوشي را به‌صورت افقي گرفته تا تقويم در سمت چپ و اطلاعات هرروز در سمت راست نمايانگر شوند. اين ترکيب‌ها تمام‌نشدني‌اند.

آقاي Juno Cho، مديرعامل بخش ارتباطات موبايل ال‌جي مي‌گويد: «گوشي ال‌جي G6 باقابليت FullVision از فلسفه متخصصان صنعت سينما الهام گرفته است که بر اين باورند نسبت تصوير 18:9 بهترين راه‌حل براي ديدن تصاوير جديد و قديم در عصر ديجيتال است. ما نه‌تنها از اين فلسفه در گوشي هوشمند جديد خود بهره برده‌ايم، بلکه با ترکيب روش‌هاي مختلف اين قابليت را به سطح جديدي ارتقا داده‌ايم. من فکر مي‌کنم کاربران قدردان روش‌هاي مختلف ما براي بهره‌وري هرچه‌ بيشتر گوشي G6 باشند.»

تا کنون نظری ثبت نشده است . شما میتوانید اولین نفر باشد .