ساعت مچي خودکار، شيک و ارزان با طراحي کلاسيک

سه شنبه 05 ارديبهشت 1396

ساعت طرفداران زيادي در سراسر دنيا دارد، طرفداراني که حتي مجموعه‌هاي نفيس از ساعت‌هاي کلاسيک و گران قيمت دارند. اما لزوما هر ساعت زيبا و کلاسيک گران نيست. ساعت‌هاي سري Iconik از همين دسته هستند. ساعت‌هايي که از روز ساعت‌هاي نيروي دريايي کپي‌برداري شده است.

  • 1به گزارش اپليکيشن ايراني،  شرکت "منچستر واچ ورکس" که به اختصار MWW ناميده مي‌شود در زمينه ساخت ساعت‌هاي خيلي خاص و زيبا تبحر دارد. ساعت‌هايي که اين شرکت مي‌سازد معمولا در تعداد بسيار اندک و محدود با طراحي‌هاي کلاسيک، شيک و عموما جديد هستند. جديدترين مدلي که اين شرکت ساخته Iconik 3 نام دارد و سومين محصول از سري Iconik است.

تازه‌ترين ساعت MWW بر اساس Blancapin TR-900 ساخته شده است. ساعت اشاره شده با ويژگي‌هاي نظامي در طي سال‌هاي دهه 1960 ميلادي و توسط ناوگان نيروي دريايي همه کشورهاي دنيا استفاده مي‌شد.

ساعت Iconik 3 با قدرتي فوق‌العاده و قابليت ضد آب خود يک محصول کاملا منحصر‌به‌فرد و مناسب مجموعه‌هاي نفيس کلکسيون‌دارهاي ساعت است.

موتور ساعت جديد MWW "سيکو NE15" است و در آن 24 تکه جواهر به کار رفته است. قاب فلزي و صفحه‌اي که حال و هواي استوايي دارد به همراه عقربه‌هاي Superluminova از جمله مشخصات ظاهري اين ساعت هستند. بند آن از جنس چرم و يک نايلون خاص به رنگ سبز است.

از ساعت Iconik 3 تنها 100 عدد ساخته شده است.

ولي چرا اين ساعت تا اين اندازه مورد توجه قرار گرفته است؟ چون قيمت آن تنها 460 دلار است و تا عمق 200 متر زير آب دوام مي‌آورد. البته مدل‌هاي مشابه ديگر هم در بازار ديده مي‌شود. ساعت‌هايي که بين 41 تا 500 دلار قيمت دارند ولي Iconik 3 از نظر طراحي، سبک و قدمتي که دارد کاملا خاص و منحصر‌به‌فرد است.

تا کنون نظری ثبت نشده است . شما میتوانید اولین نفر باشد .