گران‌ترين اپليکيشن اپل چند است؟

جمعه 15 شهريور 1392
گران‌ترين اپليکيشن اپل چند است؟

اپليکيشن‌هاي پولي شايد کمتر مورد توجه قرار داشته باشند،‌اما درصد کوچکي از کاربران همچنان خواهان محتوي با کيفيت هستند و فروشگاه اپل نيز جايي است که براي چنين کاربران پولداري اپليکيشن‌هايي براي ارائه کردن دارد.

  • 1به گزارش اپليکيشن ايراني به نقل از گزارش تلگراف،‌ اپل استور يا فروشگاه اپليکيشن‌هاي اپل بزرگترين فروشگاه اپليکيشن در جهان به شمار مي‌رود و بيش از 900 هزار اپليکيشن در اين فروشگاه موجود است که مي‌توان به صورت رايگان يا با پرداخت مبلغي اندک به آنها دسترسي پيدا کرد. باوجود اينکه 90 درصد از اپليکيشن‌هاي iOS امروزه رايگان هستند، تعداد معدودي اپليکيشن وجود دارند که فراتر از حد تصور گران‌قيمت هستند.
 
بالاترين قيمتي که هر توليد‌کننده اپليکيشني مي‌تواند براي يک اپليکيشن در فروشگاه اپل متصور شود،‌999.99 دلار برابر 638 پوند است. زماني که فروشگاه اپل بازگشايي شد، تعدادي اپليکيشن گران‌قيمت براي افراد پولدار در آن ارائه شد،‌مانند اپليکيشن "من پولدارم" که هيچ کاربردي به جز اعلام تمول مالي کاربرش نداشت.
 
اما امروزه اپليکيشن‌هاي 999.99 دلاري اهداف قابل قبول‌تري دارند. درحال حاضر تنها چهار شرکت توليد‌کننده اين اپليکيشن‌ها هستند که يکي از آنها،‌شرکت VIP Black  است. اين شرکت پيش از خريداري اپليکيشن کاربران را وادار مي‌کند تا ثابت کنند درآمد آنها بيش از يک ميليوت پوند است. اين اپليکيشن امکانات ويژه‌اي از قبيل هديه‌هاي غافلگير‌کننده، بسته‌هاي خوشامد‌گويي و اولويت در دسترسي را در اختيار کاربران قرار مي‌دهد.
 
اپليکيشن ديگر BarMax CA نام دارد که به دانشجويان حقوق در قبولي در امتحان کمک مي‌کند. همچنين اپليکيشن Argo ويژه کشاورزان است تا بتوانند از طريق آن محصولات خود را رديابي کنند. اپليکيشن MobiGage NDI نيز به توليد‌کنندگان امکان مي‌دهد قطعات توليد شده و سرهم‌بندي شده را مورد بررسي قرار دهند.
 

تا کنون نظری ثبت نشده است . شما میتوانید اولین نفر باشد .