رونمايي ازاپليکيشن خريد وفروش آنلاين سکه

شنبه 04 شهريور 1396

نخستين اپليکيشن خريد و فروش آنلاين سکه و طلا با نام سرمايه رونمايي شد.

  • 0به گزارش اپليکيشن ايراني،  استفاده از اينترنت در دنياي امروز باعث شده کسب‌وکارهاي نوپا در دنيا رونق بگيرند که کشور ما نيز از اين قاعده مستثنا نيست. در اين ميان يکي از پرمخاطب‌ترين اين کسب‌وکارهاي نوين خريد و فروش آنلاين است؛ تبديل خريد و فروش از روش فيزيکي و حضوري به اينترنتي مزاياي بسياري دارد که علاوه بر صرفه‌جويي در هزينه و زمان باعث مي‌شود اين فرآيند با دقت و امنيت بيشتري انجام شود.
امکان خريد و فروش آنلاين براي کالاهايي مانند طلا و سکه که قيمت آنها به صورت لحظه‌يي تغيير مي‌کند از اهميت بسياري برخوردار است که به همين سبب طي سال‌هاي گذشته تعداد سايت‌هايي که اين خدمت را به مشتريان ارائه مي‌کنند درحال افزايش است.
در اين روش افراد مي‌توانند براساس قيمت لحظه‌يي سکه و طلا خريد انجام دهند و هر زمان که تصميم به فروش داشتند، سکه خريداري شده را باز هم براساس قيمت لحظه‌يي تبديل به پول کنند. ضمن اينکه امکان تحويل سکه نيز وجود دارد و خريداران مي‌توانند از طريق دريافت حضوري يا تحويل پستي سکه يا طلاي خريداري شده را دريافت کنند.
اما با فراگير شدن استفاده از تلفن‌هاي همراه هوشمند بسياري از کسب‌وکارهاي الکترونيک به سمت کسب‌وکارهاي موبايلي با استفاده از اپليکيشن‌ها حرکت کرده‌اند. در حوزه خريد و فروش ارز نيز جاي خالي اپليکيشني که بتوان از طريق آن در هر لحظه خريد و فروش را به سهولت انجام داد احساس مي‌شد که بر اين اساس سايت خريد و فروش آنلاين سکه سرمايه براي نخستين ‌بار از اپليکيشن موبايلي خود رونمايي کرد.
به نوشته ايبنا،در اپليکيشن موبايلي سکه سرمايه نيز خريد و فروش براساس قيمت لحظه‌يي سکه و طلا انجام مي‌شود و اين امکان را به افراد مي‌دهد تا در هر زمان و با هر نرخي که اعلام مي‌شود، اقدام به خريد و فروش کنند.

تا کنون نظری ثبت نشده است . شما میتوانید اولین نفر باشد .