تصميم جديد براي حذف برخي برنامه‌ها از پلي‌استور

يكشنبه 12 آذر 1396

گوگل اعلام کرده است که اپليکيشن‌هايي را که برروي لاک اسکرين يا صفحه قفل گوشي کاربران به تبليغات اقدام مي‌کنند، از پلي استور گوگل حذف خواهد کرد.

  • 0به گزارش اپليکيشن ايراني،  به  نقل از وب سايت phonearena، شرکت گوگل در يک اقدام جديد که به نفع کاربران خواهد بود، اعلام کرده است که قصد دارد اپليکيشن‌ها و برنامه‌هايي را که برروي لاک اسکرين يا صفحه قفل گوشي کاربران تبليغ مي‌کنند، از فروشگاه آنلاين و اينترنتي خود يعني پلي استور گوگل حذف کند.

 
بسياري از کاربران در فضاي مجازي بيان کرده بودند که پس از نصب و راه اندازي برخي اپليکيشن‌ها برروي گوشي هوشمند اندرويدي خود، شاهد تعداد بي‌شماري از تبليغات هستند که بر روي صفحه قفل يا لاک اسکرين (lock screen) نمايشگر گوشي آنها خود به خود اجرا مي شوند. اين امر موجب ناخشنودي و نارضايتي بسياري از کاربران در سراسر جهان شده بود و از فروشگاه‌هاي آنلاين نظير گوگل درخواست کرده بودند که با اين اپليکيشن‌ها برخورد کنند.
 
هم اکنون بنظر مي‌رسد گوگل تصميم گرفته است که به منظور رضايت کاربران و جلوگيري از اجراي تبليغات بر روي صفحه گوشي آنها، اقدام به ممنوعيت و حذف اپليکيشن هايي از اين دست خواهد کرد.
تا کنون نظری ثبت نشده است . شما میتوانید اولین نفر باشد .