آندرويد KitKat وارد بازار مي‌شود

جمعه 15 شهريور 1392
آندرويد KitKat وارد بازار مي‌شود

منابع آگاه مي‌گويند نسخه جديد اندرويد که گوگل قصد عرضه آن را دارد KitKat نام گرفته است که البته به جاي نسخه 5.0، براي نسخه Android 4.4 روانه بازار مي‌شود.

  • 0به گزارش اپليکيشن ايراني به نقل از جي‌اس‌ام آرنا ، شرکت گوگل به تازگي آخرين نسخه از سيستم‌عامل موبايلي اندرويد را با نام Android - 4.3 Jelly Bean معرفي کرده که بسيار مورد استقبال کاربران قرار گرفته است، اما منابع آگاه اعلام کرده‌اند که اين شرکت به زودي نسخه بعدي اندرويد را روانه بازار مي‌کند.

در حالي که توجه همه کاربران و کارشناسان به نسخه بعدي سيستم‌عامل اندرويد موسوم به Android 5.0 Key Lime Pie معطوف شده است، اما منابع آگاه مي‌گويند نسخه جديد اندرويد که گوگل قصد عرضه آن را دارد KitKat نام گرفته است که البته به جاي نسخه 5.0، براي نسخه Android 4.4 روانه بازار مي‌شود.

"ساندر پيچاي"(Sundar Pichai) مدير مرکز اندرويد و Chrome در شرکت گوگل تاييد کرد که نام نسخه بعدي اندرويد KitKat خواهد بود.

گوگل اعلام کرد که با عرضه سيستم‌عامل Android KitKat قصد دارد تجربه جالبي از اين ابزار را براي کاربران موبايلي ارايه دهد.

شرکت گوگل اعلام کرد که اين محصول همچنين به گونه‌اي طراحي شده است که از آن مي‌توان روي ساعت‌هاي مچي هوشمند، کنسول‌هاي بازي و ديگر دستگاه‌هاي الکترونيکي استفاده کرد.

ليست نام نسخه‌هاي مختلف سيستم‌عامل اندرويد که از ابتدا تا کنون روانه بازار شده‌اند به قرار زير است:

 

 Android 1.5: Cupcake

Android 1.6: Donut

Android 2.0: Éclair

Android 2.2: Froyo

Android 2.3: Gingerbread

Android 3.0: Honeycomb

Android 4.0: Ice Cream Sandwich

Android 4.1: Jelly Bean

Android 4.2: Jelly Bean

Android 4.3: Jelly Bean

Android 4.4 KitKat

تا کنون نظری ثبت نشده است . شما میتوانید اولین نفر باشد .