دعوت‌نامه اپل براي معرفي آيفون جديد ارسال شد

جمعه 15 شهريور 1392
دعوت‌نامه اپل براي معرفي آيفون جديد ارسال شد

در دعوتنامه ارسالي از سوي اپل تاريخ 10 سپتامبر براي معرفي محصول جديد اپل تاييد شده است و اين شرکت مي‌خواهد در اين کنفرانس دو مدل جديد از سري گوشي‌هاي هوشمند آيفون را به همراه يک مدل از رايانه لوحي iPad معرفي کند.

  • 0به گزارش اپليکيشن ايراني،  از مدت‌ها قبل اعلام شده بود که شرکت اپل در روز 10 سپتامبر مراسمي برگزار مي‌کند که در آن مدل جديد گوشي هوشمند آيفون معرفي مي‌شود و هم‌اکنون که به اين تاريخ نزديک شده‌ايم، اپل قصد دارد در اين روز به صورت رسمي از گوشي هوشمند جديد خود رونمايي کند.

در دعوتنامه ارسالي از سوي اپل تاريخ 10 سپتامبر براي معرفي محصول جديد اپل تاييد شده است و اين شرکت بزرگ قصد دارد در کنفرانس ياد شده دو مدل جديد از سري گوشي‌هاي هوشمند آيفون را به همراه يک مدل از رايانه لوحي iPad معرفي کند.

طي ماه‌هاي گذشته منابع آگاه اعلام کردند که اپل در اين اقدام مدل جديد گوشي هوشمند خود را با نام iPhone 5C را در رنگ‌هاي مختلف و متنوع عرضه کند. اين در حالي است که دعوتنامه اپل براي مراسم هفته آينده نيز به صورت رنگارنگ تهيه شده است و از اين طور مي‌توان شايعات منتشر شده را تا اندازه‌اي درست دانست.

تا کنون نظری ثبت نشده است . شما میتوانید اولین نفر باشد .