ثبت نام توسعه دهندگان موبايل در جشنواره نرم‌افزارهاي موبايل و موبايل‌وب فارسي

جمعه 15 شهريور 1392
ثبت نام توسعه دهندگان موبايل در جشنواره نرم‌افزارهاي موبايل و موبايل‌وب فارسي

در اين روزها که موبايل و اپليکيشن هاي آن به نوعي با زندگي ما در هم آميخته اند، بايد بهاي بيشتري به آنها، توسعه‌دهندگان و طراحان رابط کاربري اپليکيشن ها داد.

  • 0به گزارش اپليکيشن ايراني، بعد از برگزاري اولين همايش نرم افزارهاي موبايل و موبايل وب در سال گذشته و ارائه موضوعاتي همچون برنامه‌نويسي موبايل براي پلتفرم iOS و اندرويد، کاربردپذيري، رابط کاربري و... حالا امسال نوبت جشنواره نرم افزارهاي موبايل و موبايل وب فارسي رسيده است.

اين جشنواره به برنامه‌نويسان iOS، اندرويد و ويندوزفون کمک خواهد کرد با معرفي و ارسال اپليکيشن خود به دبيرخانه جشنواره، خود را وارد رقابت با طيف گسترده اي از اپليکيشن ها کرده و در نهايت بعد از داوري توسط کارشناسان، راي هاي مردمي و راي هاي ديگر توسعه دهندگان عنوان بهترين اپليکيشن سال فارسي را کسب نمايند.

در اين جشنواره اپليکيشن هاي مختلف از زاويه هاي مختلفي مانند رابط کاربري، خلاقيت، کاربردپذير، محتوا، ايده و... مورد بررسي قرار مي گيرند و در نهايت بهترين اپليکيشن در هر پلتفرم طبق معيارهاي گفته شده انتخاب خواهند شد. اما در عين حال توسعه‌دهندگاني که اپليکيشني که در سيستم جشنواره ثبت کرده باشند و مورد تاييد دبيرخانه جشنواره قرار گرفته باشد نيز مي‌توانند به ساير اپليکيشن‌ها در مدت داوري امتياز داده تا بهترين اپليکيشن‌ها از نظر توسعه‌دهندگان نيز انتخاب گردد.

برنامه‌نويسان مي توانند با حضور در اين جشنواره شانس خود را براي دريافت عنوان بهترين اپليکيشن سال فارسي امتحان کنند. ضمنا توسعه دهندگاني که اپليکيشن خود را بر روي کافه بازار قرار داده اند، به راحتي مي‌توانند اپليکيشن خود را براي دبيرخانه جشنواره ارسال نمايند.

راهنماي شرکت در اين جشنواره را از اينجا بخوانيد.

آخرين مهلت ثبت نرم‌افزار در جشنواره ۱ مهرماه ۱۳۹۲در نظر گرفته شده است.

تا کنون نظری ثبت نشده است . شما میتوانید اولین نفر باشد .