معرفي محبوب‌ترين‌ گوشي‌ها براي وب‌گردي

سه شنبه 19 شهريور 1392
معرفي محبوب‌ترين‌ گوشي‌ها براي وب‌گردي

در ماه آگوست از سال جاري ميلادي 26.59 درصد از گشت‌وگذارهاي اينترنتي جهان روي دستگاه‌هاي الکترونيکي همراه به وسيله محصولات ساخته شده در شرکت سامسونگ انجام شد.

  • 0به گزارش اپليکيشن ايراني، گروه تحقيقاتي StatCounter که ميزان گشت‌وگذارهاي اينترنتي توسط هر يک از مرورگرها، پلتفورم‌ها و دستگاه‌هاي الکترونيکي را مشخص مي‌کند، بررسي جديدي را در حوزه گوشي‌هاي هوشمند انجام داده است تا مشخص شود کاربران با کدام مدل از اين دستگاه بيشتر در اينترنت حضور ميابند.

بررسي‌هاي اين مرکز نشان داد در حالي که اپل همچنان به عنوان محبوب‌ترين برند در حوزه گشت‌وگذارهاي اينترنتي موبايلي در برخي کشورها محسوب مي‌شود، اما سامسونگ در گستره جهاني در اين زمينه از اپل پيشي گرفته است.

گزارش‌هاي رسيده حاکي از آن است که اپل قصد عرضه مدل ارزان گوشي هوشمند آيفون را دارد تا بتواند محبوبيت از دست رفته خود را به دست آورد. اين اتفاق باعث شده است تا کارشناسان پيش‌بيني کننده که اپل در آينده باز هم بتواند محبوب‌ترين توليدکننده گوشي هوشمند بين علاقمندان به گشت و گذارهاي اينترنتي تبديل شود.

طبق نتايج حاصل از بررسي‌هاي جديد، در ماه آگوست از سال جاري ميلادي 26.59 درصد از گشت‌وگذارهاي اينترنتي جهان روي دستگاه‌هاي الکترونيکي همراه به وسيله محصولات ساخته شده در شرکت سامسونگ انجام شد.

اين بررسي همچنين نشان داد که 23.39 درصد گشت‌وگذارهاي اينترنتي ماه آگوست که روي گوشي‌هاي هوشمند و رايانه‌هاي لوحي انجام شده بود، توسط محصولات شرکت اپل صورت گرفت.

اگرچه نوکيا اين روزها وضعيت مناسبي در زمينه فروش گوشي‌هاي هوشمند ندارد، اما در حوزه گشت و گذارهاي اينترنتي مبتني بر دستگاه‌هاي موبايلي موفق بوده و در رتبه سوم ايستاده است. در ماه آگوست از سال جاري ميلادي 21.66 درصد از حضور اينترنتي کاربران موبايلي به وسيله دستگاه‌هاي ساخت شرکت نوکيا صورت گرفته است.

تا کنون نظری ثبت نشده است . شما میتوانید اولین نفر باشد .