سوني معرفي کرد: ابزاري کوچک براي آوردن گوگل تي‌وي به تلويزيون‌ها

يكشنبه 24 شهريور 1392
سوني معرفي کرد: ابزاري کوچک براي آوردن گوگل تي‌وي به تلويزيون‌ها

شرکت سوني يک محصول جديد را براي افزودن گوگل تي‌وي به محصولات سوني معرفي کرده است. اين محصول جديد يک دانگل کوچک به نام Bravia Smart Stick است که قابليت‌هاي استاندارد گوگل تي‌وي شامل کنترل از طريق دستورات صوتي، هماهنگي با شبکه‌هاي کابلي يا ماهواره و مرورگر کروم را به تلويزيون اضافه مي‌کند.

  • 0به گزارش اپليکيشن ايراني، سوني علاوه بر قابليت‌هاي گوگل ‌تي‌وي، امکانات متفاوت ديگري را هم به اين دانگل اضافه کرده است. به اين ترتيب کاربران با خريدBravia Smart Stick، به تمام اپليکيشن‌هاي Bravia TV هم دسترسي خواهند داشت. جالب اينکه رابط کاربري براويا تي‌وي و گوگل تي‌وي يکپارچه شده و کاربر از طريق يک رابط کاربري به امکانات هر دو دسترسي خواهد داشت. از جمله نرم افزارهاي از پيش نصب شده روي اين ابزار کوچک مي‌توان به Netflix, Hulu Plus، Pandora، Amazon Prime و يوتيوب اشاره کرد. همچنين امکان نصب نرم‌افزارهاي مختلف از طريق گوگل پلي هم وجود دارد.
Bravia Smart Stick امکان نمايش تصوير در تصوير را هم در اختيار کاربر قرار مي‌دهد. مثلا وقتي کاربران در حال تماشاي برنامه تلويزيوني مورد علاقه خود هستند، مي‌توانند همزمان در گوشه‌اي از تصوير وب سايت مورد نظر خودشان را هم باز کرده يا نرم‌افزار يادداشت برداري را اجر کنند.
اين دانگل احتمالا از طريق پورت HDMI به تلويزيون متصل مي‌شود و از يک ريموت کنترل کاربردي هم بهره مي‌برد. سوني جزئيات بيشتري در مورد اين محصول جديد خود به زودي اعلام خواهد کرد، اما فعلا مشخص نيست که اين ابزار با چه قيمتي و در چه زماني عرضه خواهد شد.
 


منبع : دنياي اقتصاد
تا کنون نظری ثبت نشده است . شما میتوانید اولین نفر باشد .