خشم طرفداران آيفون از عرضه گالکسي اس 4 طلايي

چهارشنبه 10 مهر 1392

موفقيت آيفون 5 اس طلايي باعث شده سامسونگ نيز به صرافت افتاده و گالکسي اس 4 خود را به رنگ طلايي براي بازار کشورهاي عربي عرضه کند.

  • 0به گزارش اپليکيشن ايراني، پس از عرضه آيفون 5 اس طلايي رنگ از سوي اپل، کاربران تلفن همراه به سمت گوشي هاي هوشمند طلايي جذب شدند. تقاضا براي آيفون 5 اس طلايي و درنتيجه قيمت آن بالا رفت.

در پي افزايش تقاضا براي آيفون 5 اس طلايي، سامسونگ از اين فرصت استفاده کرده و گالکسي اس 4 خود را به رنگ طلايي در بازارهاي امارات، قطر و کويت عرضه کرده است.

در پي اين اقدام سامسونگ درست چند هفته پس از عرضه آيفون 5 اس، همگان اين شرکت کره اي را به تقليد از اپل متهم کرده‌اند.

به نظر مي‌رسد اين اتهام واقعا اين بار درست باشد و سامسونگ در برابر آن هيچ دفاعي ندارد. اگرچه اين اقدام سامسونگ نمي تواند جنبه حقوقي داشته باشد، ولي از ديد بسياري از کاربران و ناظران نيز اقدام خوشايندي به نظر نمي‌رسد.

اما شرکت سامسونگ در اين باره اعلام کرد: معرفي گالکسي اس 4 طلايي در واقع معرفي يک محصول جديد نبوده است بلکه ياددآوري وجود گالکسي اس 4 در بازار بوده است. اين گوشي در 27 اوت معرفي و هشتم سپتامبر يعني دو روز قبل از معرفي آيفون 5 اس طلايي عرضه شد و سامسونگ نمي‌تواند به کپي برداري از اپل متهم شود.

سامسونگ همچنين به سابقه طولاني خود در ساخت گوشيهاي طلايي که برخي از آنها حتي با طلاي واقعي ساخته شده اند، اشاره کرده و گفته که اپل گوشيهاي طلايي را اختراع نکرده و مردم نبايد چنين اتهامي را راجع به رنگ به سامسونگ وارد کنند.


منبع : ايسنا
تا کنون نظری ثبت نشده است . شما میتوانید اولین نفر باشد .