عرضه گوشي هوشمند ۵.۵ اينچي با قابليت‌هاي منحصر به‌ فرد

شنبه 20 مهر 1392
عرضه گوشي هوشمند ۵.۵ اينچي با قابليت‌هاي منحصر به‌ فرد

گوشي هوشمند G Pro Lite به منظور آنکه نيروي لازم براي نمايش تصاوير در نمايشگر بزرگ و باکيفيت 5.5 اينچي خود را تامين کند از باتري 3140 mAh استفاده مي‌کند و همچنين، يک قلم هوشمند Stylus Pen را در خود جا داده است.

  • 0به گزارش اپليکيشن ايراني، شرکت کره‌اي ال‌جي از آخرين گوشي هوشمند خود موسوم به LG G Pro Lite با نمايشگر 5.5 اينچي و قابليت منحصر به‌فرد UX رونمايي کرد.

 گوشي هوشمند G Pro Lite به منظور آنکه نيروي لازم براي نمايش تصاوير در نمايشگر بزرگ و باکيفيت 5.5 اينچي خود را تامين کند از باتري 3140 mAh استفاده مي‌کند و همچنين، يک قلم هوشمند Stylus Pen، اسپيکرهاي استريو و قابليت پشتيباني همزمان از دو سيم‌کارت را به همراه يک کليد کاربردي ويژه موسوم به Hot Key در خود جا داده است.

دکتر "جونگ-سئوک پارک"( Jong-seok Park) مدير شرکت ارتباطات موبايلي ال‌جي در اين خصوص گفت: «ما با گوشي هوشمند G Pro Lite محصول رقابتي را به صورت گسترده وارد بازار جهاني گوشي‌هاي هوشمند کرديم».

او توضيح داد: «بازار گوشي‌هاي هوشمند با نمايشگرهاي بزرگتر از 5 اينچ همچنان رو به رشد است و شرکت ال‌جي در اين بازار در موقعيت مناسبي قرار دارد تا بتواند کاربران جهاني علاقمند به اين گوشي‌ها را به سمت خود بکشاند».

گوشي هوشمند LG G Pro Lite تا پايان ماه جاري ميلادي وارد بازار آمريکاي لاتين مي‌شود و پس از آن در آسيا، روسيه،‌ چين، هند و خاورميانه به دست کاربران مي‌رسد.


منبع : سلولار نيوز
تا کنون نظری ثبت نشده است . شما میتوانید اولین نفر باشد .