مشخصات Nexus 5 گوگل منتشر شد

يكشنبه 28 مهر 1392
مشخصات Nexus 5 گوگل منتشر شد

گوشي هوشمند بعدي گوگل که با نام Nexus 5 شناخته مي‌شود بسيار مورد توجه پايگاه‌هاي خبري قرار گرفته است و در حالي که کمتر از 10 روز تا زمان ورود آن به بازار باقي مانده است، منابع خبري شايعات جديدي در مورد اين محصول منتشر کرده اند.

  • 0به گزارش اپليکيشن ايراني، روز جاري اطلاعات مختصري در فروشگاه اينترنتي گوگل موسوم به Play Store در مورد اين گوشي هوشمند منتشر شد و هم‌اکنون کارشناسان در مورد ظرفيت حافظه و باتري اين محصول مبتني بر نسخه جديد سيستم‌عامل اندرويد اطمينان حاصل کرده‌اند.

به گفته منابع غيررسمي، گوشي هوشمند Nexus 5 همراه با حافظه داخلي 16 يا 32 گيگابايتي به دست کاربران مي‌رسد که البته براي آن امکان پشتيباني از کارت حافظه و افزودن حافظه داخلي در نظر گرفته نشده است.

اين گوشي هوشمند در شرکت کره‌اي ال‌جي و به سفارش گوگل به توليد رسيده است و اينکه دو شرکت ياد شده بخواهند Nexus 5 را همراه با ظرفيت داخلي بيشتر به توليد انبوه برسانند بعيد به نظر مي‌رسد.

در مورد باتري اين محصول نيز گفته شده است که Nexus 5 به باتري 2300 mAh مجهز شده است تا انرژي لازم براي نمايشگر لمسي 5 اينچي و پردازنده چهارهسته‌اي Snapdragon 800 آن فراهم شود.

شايعات قبلي حاکي از آن بود که Nexus 5 گوگل با حافظه داخلي 32 گيگابايت به همراه باتري 3000 mAh وارد بازار مي‌شود که البته اين شايعه ديگه انتشار نيافت.

منابع آگاه مي‌گويند که اين گوشي هوشمند پيش از اتمام اکتبر به دست کاربران جهاني ميرسد و بنابراين از هم‌اکنون مي‌توان منتظر بود که طي 10 روز آتي گوگل اين گوشي هوشمند را رسما معرفي کند.


منبع : جي اس ام آرنا
تا کنون نظری ثبت نشده است . شما میتوانید اولین نفر باشد .