آنتي ويروس قدرتمند براي گوشي هاي اندرويدي

چهارشنبه 20 آذر 1392
آنتي ويروس قدرتمند براي گوشي هاي اندرويدي

اگر نگران ويروسي شدن تلفن همراه هوشمند خود هستيد و قصد مراقبت از آن در مقابله ويروس ها و اسپم ها را داريد، نرم افزار Dr.Web را از سايت باشگاه خبرنگاران دانلود کنيد.

  • 0به گزارش اپليکيشن ايراني، يکي از تهديد هاي اساسي در بخش رايانه و تلفن همراه وجود ويروس هاي مخرب است، ويروس ها با اختلال در سيستم تلفن همراه سبب کاهش سرعت يا از بين رفتن اطلاعات مي شوند، البته آنتي ويروس هاي متعددي براي از بين بردن ويروس ها و اسپم ها ارائه شده است که فقط تعدادي از آن ها توانسته اند به صورت واقعي اقدام به محافظت از تلفن همراه هوشمند کنند.

نرم افزار Dr.Web v.9 Anti-virus يکي از بهترين برنامه ها در زمينه ويروس يابي و از بين بردن آن ها است. برنامه با اسکن کارت حافظه جانبي و حافظه داخلي تلفن همراه ويروس ها و برنامه هاي مخرب را کشف مي کند و با بهترين ويژگي ويروس ها را پاک مي کند. البته علاوه بر آنتي ويروس بودن قابليت آنتي وب بودن را نيز داراست، يعني مي تواند سايت ها و اسپم هاي مخرب را تشخيص دهد و از ورود آن ها به گوشي اندرويدي شما جلوگيري کند. ارائه آپديت هاي مکرر، جلوگيري از دريافت پيامک هاي تبليغاتي، امکان مکان يابي و ... از ويژگي هاي اين نرم افزار هستند.
 
 
 
 
 
قابل اجرا در اندرويد 1.6 و بالاتر
حجم نرم افزار: 3.9 مگابايت

نویسنده : یحیی محمدی نیا
منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
تا کنون نظری ثبت نشده است . شما میتوانید اولین نفر باشد .